Bilety lotnicze Carpatair

Rok założenia: 1999
Kod IATA: V3
Miejsca: 13
Sojusze: Brak
Flota: 12 samolotów
Boeing 737, Fokker 100, Saab 2000, ATR 72-500
Programy lojalnościowe: Green Club

Carpatair historia

Carpatair został założony w Rumunii, w marcu 1999 roku.
Obecnie znajduje się w Ghiroda, Timis County w Rumunii i jest to największa regionalna linia lotnicza w Europie Wschodniej. Carpatair była jedną z pierwszych linii lotniczych który rozpoczął międzynarodowe loty z historycznego regionu Transylwanii. Dziś Carpatair jest drugim co do wielkości przewoźnikiem rumuńskim i ma różne umówy biletowe z dużymi liniami lotniczymi m.in z Lufthansą i Austrian Airlines. Carpatair utrzymuje model "Hub & Spoke" , zgodnie z którym loty z Rumunii, Mołdawii i Ukrainy do Niemiec i Włoch odlatują z głównej siedziby w Timisoarze.

Carpatair główne lotniska

Traian Vuia International Airport, Timişoara Rumunia

Inne:
Kiszyniów International Airport, Kiszyniów Mołdowa

Statystyki

W 1999 roku, Carpatair stanowił 10 pracowników, podczas gdy w dzisiejszych czasach pracowników firmy jest ponad 500, gdzie 25% z nich to personel pokładowy.
Średni wiek pracowników CarpatAir wynosi około 30 lat.

Ważne wydarzenia

W 2011 Carpatair i Alitalia podpisała znaczącą umowę code-share, która łączy Włochy z wieloma miejscami w Wschodniej Europie.

Carpatair lotniska

Niemcy
1. Düsseldorf - Düsseldorf Airport
2. Monachium - Munich Airport
3. Stuttgart - Stuttgart Airport
Włochy
1. Bergamo - Orio al Serio
2. Rzym - Leonardo da Vinci-Fiumicino Airport
3. Wenecja - Marco Polo Airport
Mołdawia
1. Kiszyniów - Kiszyniów International Airport

Rumunia
1. Bacău - Bacău International Airport
2. Craiova - Craiova Airport
3. Jassy - Jassy International Airport
4. Timişoara - Traian Vuia International Airport
Ukraina
1. Czerniowce - Czerniowce International Airport
2. Lwów - Międzynarodowe lotnisko we Lwowie

Carpatair obsługa:

Carpatair oferuje 2 klasy obsługi swoim pasażerom:
Klasa ekonomiczna - Posiłki według czasu trwania podróży, napoje, koce, długopisy, karty pocztowe, czasopisma i gazety.
Klasa biznes – elastyczne warunki biletów, szybka odprawa, 30 kg limit bagażowy, pierwszeństwo przy wsiadaniu do samolotu, dostęp do saloników, napoje bezalkoholowe, napoje alkoholowe i przekąski, siedzenia przestronne, posiłki i wybrane gazety w różnych językach.

Carpatair poczekalnie

Dla pasażerów klasy biznes i VIP , Carpatair zapewnia salon VIP na lotnisku Timişoara w Rumunii, a także na następujących lotniskach:
1. Florencja
2. Mediolan-Bergamo
3. Bari
4. Verona
5. Rzym-Fiumicino
6. Wenecja
7. Bolonia
8. Stuttgart
9. Monachium

Na pokładzie

Poniższa lista przedstawia serwis pokładowy CarpatAir:
• Kołdry, poduszki, kartki pocztowe lub zestawy do pisania są dostępne na życzenie.
• Wszyscy pasażerowie otrzymują bezpłatny egzemplarz magazynu Caarpatair z informacjami na temat miejsc CarpatAir dodatkowo wybór gazet i czasopism w różnych językach.
• Na lotach krajowych i międzynarodowych pasażerom oferowane są bezpłatne posiłki, w zależności od długości lotu i pory dnia.
• na międzynarodowych lotach pasażerom oferuje się pakowane zimnych posiłków na śniadanie, lunch i kolację, napoje bezalkoholowe, soki naturalne, herbatę i kawę.
• Pasażerowie klasy biznes są witani z "welcome drink".Główne danie podawane są na cienkiej porcelanie, a szampan i czerwone, białe wina w kryształowych kieliszkach.

Tanie bilety lotnicze Carpatair

Rezerwacja biletów lotniczych Carpatair na tripsta.pl
Rezerwuj tanie loty Carpatair używając wyszukiwarki tripsta.pl, zaoszczędź czas i pieniądze! Wybierz miejsce wylotu, cel podróży, datę i rezerwuj tanie bilety lotnicze Carpatair. Po znalezieniu odpowiedniego połączenia należy wybrać formę płatności (karta kredytowa, przelew bankowy, przelew internetowy za pomocą DOTPAY), dodatkowo można wybrać opcję dodatkową i zakupić ubezpieczenie podróżne oferowane przez tripsta.pl
Dodatkowych informacji można uzyskać kontaktując się telefonicznie z naszym działem obsługi klienta +48 (22) 300 38 74, bądź mailowo rezerwacje@tripsta.pl.
Leć do wymarzonego miejsca wystarczy tylko kilka klinięć! Dokonaj rezerwacji z liniami lotniczymi Carpatair na tripsta.pl

Tanie loty Carpatair

Po dokonaniu rezerwacji biletów lotniczych Carpatair, mail z potwierdzeniem zostanie przesłany na podany adres mailowy w celu sprawdzenia podanych danych. Aby dokonać odprawy na lotnisku należy zabrać ze sobą odpowiedni dokument tożsamości, oraz bilet elektroniczny, wydany przez tripsta.pl
Szukasz tanie loty Carpatair? Chcesz szybko dokonać rezerwacji na tanie loty Carpatair? Rezerwuj z tripsta.pl!

Rezerwacja biletów lotniczych Carpatair

Dlaczego warto dokonać rezerwacji z Carpatair na tripsta.pl?
Moższesz wyszukać łatwo i szbybko, wszystkie krajowe i międzynarodowe loty z Carpatair. Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap najnowszych ofert i promocji Carpatair. Wszystkie dostępne trasy możesz znaleźć na tripsta.pl, więc wybierz idealne połączenie w najniższych cenach!