Bilety lotnicze Montenegro Airlines

Rok założenia: 1994
IATA kod: YM
Miejsca: 18
Sojusze: Brak
Flota: 8 samolotów
Fokker 100, Embraer 195
Programy lojalnościowe: Team Vision

Montenegro Airlines historia

Montenegro Airlines to narodowy przewoźnik l Czarnogóry który został założony przez rząd Czarnogóry w 1994 roku. Jednak pierwszy lot do Bari (Włochy), odbył się dopiero po 07 maja 1997, ze względu na niestabilność w regionie Bałkanów Zachodnich. Z jego głównej siedziby w Podgorica Airport (TGD), Montenegro Airlines operuje obecnie regularne loty do Zurychu, Frankfurtu, Rzymu, Paryża, Ljubljany, Wiednia, Belgradu, Moskwy, Nisz i Kopenhagi, z powodzeniem łączącz Czarnogórę z resztą Europy. Oprócz lotów regularnych, Montenegro Airlines operują również loty czarterowe do wielu miejsc, w tym: Bari, Brindisi, Napoli, Ateny, Korfu, Rodos, Skiathos, Stambuł, Tel Awiwie, Rydze, Hurghada, Brno, Ostrawa, Graz, Klagenfurt, Düsseldorf , Catania i inne.

Montenegro Airlines siedziba

Podgorica Airport, Czarnogóra
Tivat Airport, Czarnogóra

Statystyki

Montenegro Airlines był pierwszą linią lotniczą na Bałkanach która wystawieniła bilet elektroniczny, w lutym 2006 roku.Strona Montenegro Airlines (www.montenegroairlines.com) została uznana za najlepszą stronę internetową turystyczną w Czarnogórze w 2009 roku.

Ważne wydarzenia

W lutym 2007 r., Montenegro Airlines otrzymało certyfikat IOSA z IATA (najważniejsze uznanie na arenie międzynarodowej za program bezpieczeństwa linii lotniczych).
W listopadzie 2009, Montenegro Airlines zostało uznane za najbardziej punktualne linie lotnicze w konkursach organizowanych przez rosyjskie władze lotnicze moskiewskim lotnisku Domodiedowo (DME).

Montenegro Airlines lotniska

Montenegro Airlines loty regularne miejsc są:

We Włoszech
1. Ancona Falconara (AOI)
2. Bari Karol Wojtyła (BRI)
3. Fiumicino - Leonardo da Vinci International Airport (FCO)
4. Brindisi - Salento (BDS)
5. Neapol International (NAP)
W Niemczech
1. Frankfurt Airport (FRA)
W Austrii
2. Wiedeń International Airport (VIE)
We Francji
3. Paryż (PAR)
W Szwajcarii
4. Zurych Airport (ZRH)
W Rosji
5. Moskwa Domodedovo Airport (DME)
6. Saint Petersburg (LED)
W Danii
7. Copenhagen Airport (CPH)

W Serbii
8. Belgrad Nikola Tesla Airport (BEG)
9. Niš Constantine the Great Airport (INI)
W Słoweni
10. Ljubljana Jože Pučnik Airport (LJU)
W Czarnogórze
11. Podgorica Airport (TGD)
12. Tivat Airport (TIV)
W Londynie
13. Londyn Gatwick (LGW)


Montenegro Airlines klasy obsługi

Montenegro Airlines oferuje 2 klas usług swoim pasażerom:
Klasa ekonomiczna – Bezpłatne posiłki i napoje, 20 kg limit bagażowy.
Klasa biznes - Rozkładane fotele z dodatkowym miejscem na nogi, większy limit bagażowy, napoje alkoholowe i zróżnicowane posiłki przewidziane dla pasażerów klasy biznes.

Montenegro Airlines poczekalnie

Lotnisko Podgorica salon VIP, w Czarnogórze

Na pokładzie

Pasażerowie Montenegro Airlines otrzymują bezpłatny egzemplarz "Inflight", na pokładzie Montenegro Airlines.

Tanie bilety lotnicze Montenegro Airlines

Rezerwacja biletów lotniczych Montenegro Airlines na tripsta.pl
Rezerwuj tanie loty Montenegro Airlines używając wyszukiwarki tripsta.pl, zaoszczędź czas i pieniądze! Wybierz miejsce wylotu, cel podróży, datę i rezerwuj tanie bilety lotnicze Montenegro Airlines. Po znalezieniu odpowiedniego połączenia należy wybrać formę płatności (karta kredytowa, przelew bankowy, przelew internetowy za pomocą DOTPAY), dodatkowo można wybrać opcję dodatkową i zakupić ubezpieczenie podróżne oferowane przez tripsta.pl
Dodatkowych informacji można uzyskać kontaktując się telefonicznie z naszym działem obsługi klienta +48 (22) 300 38 74, bądź mailowo rezerwacje@tripsta.pl.
Leć do wymarzonego miejsca wystarczy tylko kilka klinięć! Dokonaj rezerwacji z liniami lotniczymi Montenegro Airlines na tripsta.pl

Tanie loty Montenegro Airlines

Po dokonaniu rezerwacji biletów lotniczych Montenegro Airlines, mail z potwierdzeniem zostanie przesłany na podany adres mailowy w celu sprawdzenia podanych danych. Aby dokonać odprawy na lotnisku należy zabrać ze sobą odpowiedni dokument tożsamości, oraz bilet elektroniczny, wydany przez tripsta.pl
Szukasz tanie loty Montenegro Airlines? Chcesz szybko dokonać rezerwacji na tanie loty Montenegro Airlines? Rezerwuj z tripsta.pl!

Rezerwacja biletów lotniczych Montenegro Airlines

Dlaczego warto dokonać rezerwacji z Montenegro Airlines na tripsta.pl?
Moższesz wyszukać łatwo i szbybko, wszystkie krajowe i międzynarodowe loty z Montenegro Airlines. Zapisz się do naszego newslettera i nie przegap najnowszych ofert i promocji Montenegro Airlines. Wszystkie dostępne trasy możesz znaleźć na tripsta.pl, więc wybierz idealne połączenie w najniższych cenach!