Drukuj

O nas

Jesteśmy internetowym biurem podróży, które umożliwia rezerwację biletów lotniczych do wszystkich zakątków świata, korzystając zarówno z regularnych jak i tanich linii lotniczych.

Portal Tripsta.pl należy do firmy Tripsta S.A. oferującej swoje usługi w krajach Unii Europejskiej, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Grecji. Nasze biuro istnieje od kwietnia 2005, a jego założycielami i jednocześnie właścicielami są Philipp Brinkmann i Kristof Keim. Na polskim rynku jesteśmy obecni od połowy 2010 roku. Tripsta S.A. jest również właścieielem stron internetwoych travelplanet24.com, myferry.de, myferry.eu, tripsta.co.uk, tripsta.eu.

Nasz innowacyjny system rezerwacji umożliwia rezerwacje biletów lotniczych łacząc nie tylko współpracujące ze sobą linie lotnicze, ale wszystkie (zarówno tanich i regularnych przewoźników) co gwarantuje wyszukanie połączeń o najkorzystniejszych cenach, tzw. SuperCenaMix.

Dzięki nowoczesnej technologii i niskim kosztom funcjonwania internetowego biura turystycznego, Tripsta.pl oferuje produkty w bardzo konkurencyjnych cenach.

Odwiedzając naszą stronę internetową mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji przez całą dobę.

Zachęcamy do korzystania z portalu Tripsta.pl!